Трудові суперечки – це розбіжності між роботодавцем та працівником (працівниками). Трудові суперечки поділяють на індивідуальні та колективні. Для адвоката у трудових справах важливо мати високу кваліфікацію, оскільки трудові суперечки належать до досить складної категорії справ.

У складі нашої юридичної фірми працюють висококваліфіковані адвокати та юристи з трудових справ, які нададуть вам юридичну консультацію, необхідні послуги, а також будь-яку допомогу юриста в Одесі та інших містах.

Колективні позови проти роботодавця мають місце за масового порушення трудового законодавства роботодавцем. Наприклад, якщо для підприємства відбулося масове звільнення працівників , чи працівники зіштовхнулися з невиплатою зарплати, компенсацій, передбачених колективним договором.

Вирішення індивідуальних трудових спорів

Набагато частіше нашій практиці зустрічаються індивідуальні трудові суперечки, пов’язані з невиплатою зарплати конкретному співробітнику чи незаконним звільненням. Наші адвокати з трудових спорів, справжні професіонали своєї справи, неодноразово вигравали справи і проти органів державної влади та місцевого самоврядування, відновлюючи клієнтів на роботі зі стягненням із держави заробітної плати за вимушений прогул.
адвокат із трудових спорів
За такою категорією справ нам вдавалося стягнути компенсацію за рішенням Європейського суду з прав людини (м. Страсбург, Франція). З простих трудових питань допоможе консультація юриста, після якої ви знайдете впевненість і зможете правильно спланувати свої дії.

Завданням адвоката є не лише представництво інтересів клієнта у судах, важливе значення має збір доказів, оформлення процесуальних документів, робота із судовою практикою. Труднощі становлять і спеціальні терміни позовної давності, встановлені законодавством. Тому ми рекомендуємо звертатися до юриста одразу після виникнення спору чи навіть до виникнення спірної ситуації.

За дотримання нескладних правил адвокат зможе забезпечити вас кваліфікованою юридичною допомогою та захистити ваше право у суді.

При цьому у трудових справах судові витрати не включають судовий збір, від оплати якого позивачі звільнені законом «Про судовий збір».

Наші юристи надають такі послуги у трудових справах:

  • допомога в оформленні звільнення;
  • розробка трудових договорів, інструкцій, колективних договорів та інших документів;
  • стягнення заробітної плати, компенсації моральної шкоди;
  • складання позовних заяв та інших процесуальних документів;
  • справи про незаконне звільнення, зміну формулювання звільнення у трудовій книжці, погашення заборгованості, дисциплінарну відповідальність;
  • представництво інтересів у суді у трудових справах;
  • супровід «проблемних» звільнень.

Юристи та адвокати юридичної фірми «МІБ» Одеса допоможуть вам у вирішенні трудових спорів будь-якої складності, при цьому наші ціни, з якими ви можете ознайомитись у відповідному розділі, є цілком доступними.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі