ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

  law@mib.od.ua

  м. Одеса, пр. Лермонтовський, 3-А

24.07.2015

Реєстрація підприємств

Одним із ключових напрямів нашої юридичної фірми є реєстрація підприємств, фірм та організацій, тобто юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм ( ТОВ, ТОВ, ПП, ПП ) та фізичних осіб підприємців (ФОП, ФОП, СПД).

Наші спеціалісти з корпоративного права нададуть вам послуги з реєстрації бізнесу чи об’єднання громадян, допоможуть зареєструвати торгову марку, а також нададуть послуги з супроводу господарської чи громадської діяльності, адже ми маємо великий досвід роботи як у сфері малого бізнесу, так і з великими організаціями.

Комплексний підхід у реєстрації підприємств

Ми використовуємо у своїй роботі комплексний підхід, тому ви можете бути впевненими в тому, що реєстрацію буде проведено остаточно і ви не залишитеся на півдорозі зі своєю проблемою без адекватної юридичної підтримки.

Найпопулярнішою формою ведення бізнесу в Україні є здійснення підприємницької діяльності як фізична особа-підприємець (СПД). Якщо ж засновників бізнесу кілька (а також з інших причин), то свій вибір слід зупинити на реєстрації фірми – юридичної особи.
Принциповою різницею між зазначеними формами ведення бізнесу є питання відповідальності за результати господарської діяльності. У той час як підприємець несе відповідальність перед третіми особами (контрагентами, державою) всім своїм майном, підприємство ж несе відповідальність лише у межах свого статутного капіталу, відповідає за своїми зобов’язаннями майном та грошима, що перебувають у власності підприємства.

Найпопулярнішими організаційно-правовими формами юридичних осіб в Україні є приватне підприємство (ПП, ПП) та товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ).

Потенційним Клієнтам Достатньо Знати Кілька Простих Правил:

 • Кожен має право на адвоката.
 • До адвоката бажано звернутися одразу після попередньої відмови.
 • У 30% випадків адвокатський запит дає змогу виправити ситуацію з невиплатою відшкодування без суду.
 • Витрати послуги адвоката, у деяких випадках, можна компенсувати з допомогою страхової компанії.

Якість та професіоналізм

Законодавством передбачено велику кількість інших правових форм організацій, проте вони реєструються не так часто і, в основному, під якийсь конкретний вид діяльності (ломбард, кредитна спілка, банк тощо) та у разі потреби наші юристи в офісі в Одесі детально проконсультують вас щодо обраної форми організації діяльності.

Починаючи з 2008 року, наша компанія зареєструвала на території м. Одеси та Одеської області сотні підприємців та юридичних осіб, наші фахівці надали тисячі консультацій з питань ведення господарської діяльності приватного підприємства та інших організацій.

Вартість послуг при цьому ми зберігаємо на доступному рівні. З цінами на наші послуги ви завжди можете ознайомитись у відповідному розділі . Також ми допоможемо вам у питаннях, пов’язаних із ліцензуванням та супроводом діяльності, закриттям підприємства або закінченням підприємницької діяльності.

Схема співробітництва

Зустріч
Розрахунок вартості
Договір
Ведення справи

Чому ми?

Найкращі адвокати
Ви отримаєте допомогу адвоката, який спеціалізується на цій категорії справи.
Виграні справи
Понад 300 позитивних рішень щодо цієї категорії справ.
Якість обслуговування
Надаємо висококваліфіковану допомогу у всіх справах, незалежно від гонорару.

Хто займається цим напрямком

Святослав Чумаченко
Святослав Чумаченко
Зворотній зв'язок
Заповніть форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
  Нажимая кнопку «Отправить», я даю свое согласие на обработку моих персональных данных

  Успешные дела

  Як замовити копію архівного документа або справи?
  Читать Далее
  1️⃣ Яка вартість консультації юриста?
  400 грн. (Включається в ціну послуг).
  2️⃣ Чи можна отримати консультацію по телефону?
  По телефону ви можете поставити конкретне запитання та отримати на нього відповідь або замовити детальну консультацію по телефону на зручний час.
  3️⃣ Які терміни розгляду справи у суді?
  від 1 місяця.
  0 0 голосів
  Рейтинг статті
  guest

  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Форма отзыва
  Strong Testimonials form submission spinner.
  Как Вас зовут? (имя, или полное ФИО)
  Что Вы о нас думаете?
  ×
  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x