Одним із ключових напрямів нашої юридичної фірми є реєстрація підприємств, фірм та організацій, тобто юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм ( ТОВ, ТОВ, ПП, ПП ) та фізичних осіб підприємців (ФОП, ФОП, СПД).

Наші спеціалісти з корпоративного права нададуть вам послуги з реєстрації бізнесу чи об’єднання громадян, допоможуть зареєструвати торгову марку, а також нададуть послуги з супроводу господарської чи громадської діяльності, адже ми маємо великий досвід роботи як у сфері малого бізнесу, так і з великими організаціями.

Комплексний підхід у реєстрації підприємств

Ми використовуємо у своїй роботі комплексний підхід, тому ви можете бути впевненими в тому, що реєстрацію буде проведено остаточно і ви не залишитеся на півдорозі зі своєю проблемою без адекватної юридичної підтримки.

Найпопулярнішою формою ведення бізнесу в Україні є здійснення підприємницької діяльності як фізична особа-підприємець (СПД). Якщо ж засновників бізнесу кілька (а також з інших причин), то свій вибір слід зупинити на реєстрації фірми – юридичної особи.
28
Принциповою різницею між зазначеними формами ведення бізнесу є питання відповідальності за результати господарської діяльності. У той час як підприємець несе відповідальність перед третіми особами (контрагентами, державою) всім своїм майном, підприємство ж несе відповідальність лише у межах свого статутного капіталу, відповідає за своїми зобов’язаннями майном та грошима, що перебувають у власності підприємства.

Найпопулярнішими організаційно-правовими формами юридичних осіб в Україні є приватне підприємство (ПП, ПП) та товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ).

Якість та професіоналізм

Законодавством передбачено велику кількість інших правових форм організацій, проте вони реєструються не так часто і, в основному, під якийсь конкретний вид діяльності (ломбард, кредитна спілка, банк тощо) та у разі потреби наші юристи в офісі в Одесі детально проконсультують вас щодо обраної форми організації діяльності.

Починаючи з 2008 року, наша компанія зареєструвала на території м. Одеси та Одеської області сотні підприємців та юридичних осіб, наші фахівці надали тисячі консультацій з питань ведення господарської діяльності приватного підприємства та інших організацій.

Вартість послуг при цьому ми зберігаємо на доступному рівні. З цінами на наші послуги ви завжди можете ознайомитись у відповідному розділі . Також ми допоможемо вам у питаннях, пов’язаних із ліцензуванням та супроводом діяльності, закриттям підприємства або закінченням підприємницької діяльності.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі