Фахівці юридичної фірми «МІБ» Одеса професійно надають послуги з підготовки установчого пакету документів для реєстрації громадських організацій та комплексно супроводжують процедуру реєстрації громадських організацій «під ключ» аж до внесення відомостей про це до державних реєстрів та започаткування повноцінної діяльності.

Також ми маємо великий досвід юридичного супроводу діяльності некомерційних організацій різної сфери діяльності. У 2016 році правила реєстрації громадських організацій трохи спростили та конкретизували, однак для людини далекої від юриспруденції, реєстрація ГО залишається непосильним завданням, на реалізацію якого піде більше часу та грошей, якщо цим займатися поодинці без супроводу юриста.

Ціна на цю послугу в нашій фірмі в м. Одеса доступна, тому практично кожен бажаючий легалізувати свою діяльність може дозволити собі замовити цю послугу у нас, тим самим позбавивши себе проблем.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Необхідні документи для реєстрації громадської організації

Щоб зареєструвати громадську організацію вам потрібно буде визначитися зі складом засновників, особливостями внутрішнього устрою організації, статуту та іншими питаннями. Відповіді на всі ваші запитання щодо процедури реєстрації, оподаткування, ведення діяльності тощо. ви зможете отримати на очній консультації у нашому офісі у м. Одеса.

Статут громадської організації – це найскладніше та найвідповідальніше питання у процесі державної реєстрації ГО.

Практично у ста відсотках випадків відмов у проведенні державної реєстрації ГО – саме неправильне оформлення статуту, протоколів та супутніх документів. При цьому до того самого проекту статуту у представників влади – працівників органів юстиції можуть бути різні претензії. Ціна помилки в цьому випадку висока, а її виправлення може зайняти якийсь час і не гарантує ухвалення позитивного рішення.

Реєстрація громадських організацій

Найоптимальнішим варіантом є делегування питання реєстрації ГО професійного юриста, який має досвід такої роботи. З 2008 року в м. Одеса цими питаннями ми займаємося, намагаючись забезпечити найприйнятнішу ціну на цю послугу.

Переваги роботи з юридичною компанією МІБ

Ми не ставимося до своєї роботи « абияк » і намагаємося надати засновнику громадської організації максимальну кількість корисної інформації та убезпечити від можливих « підводних каменів » та інших ризиків , забезпечити максимально комфортну діяльність у бурхливому морі законодавства України , що регулярно змінюється .

Ми здійснюємо на постійній основі юридичне обслуговування низки об’єднань громадян м. Одеса та будемо раді, якщо і ці наші послуги будуть затребувані саме вами.

Зв’язатися з нами ви можете за телефонами або електронною поштою, які вказані в « Контактах », юристи нашої фірми в Одесі дадуть відповіді на запитання щодо умов співпраці та вартості послуг.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі