Судова практика показує, що питання зняття з реєстрації в Одесі, як і в Україні, стоїть досить гостро, особливо це стосується примусової виписки та позбавлення прав на користування житлом. Часто доведенням житлового спору до суду є небажання члена сім’ї чи квартиронаймача добровільно виписуватися з квартири, де він фактично не проживає, або, з якихось причин, він втратив свої права на користування житлом. У будь-якому випадку, наявність прописки у людини, яка фактично у квартирі не проживає, тягне за собою безліч незручностей: оплата зайвих комунальних платежів, неможливість продати таку нерухомість, так само ущемляються права законних власників житла.

Як зняти з реєстрації людину, яка самостійно не хоче цього робити? Якщо фізична особа фактично проживає в іншій квартирі або будинку, а перереєстрація місця проживання не була здійснена, тоді власник житла, в якому прописана ця фізична особа, може подати до суду позов на зняття з реєстрації та визнання втрати цією людиною права на користування житлом. Ця норма виходить із того, що згідно із законом громадянин України має бути прописаний до квартири за місцем свого фактичного проживання.
Витяг з квартири
Наш адвокат з житлових справ з радістю допоможе вам вирішити це питання та здійснити зняття з реєстрації осіб, що не проживають.
На рішення зняти прописаного, але не мешкаючого у квартирі, мешканця, впливає багато факторів, які будуть розглянуті в судовому порядку. Наприклад, з яких причин людина там не мешкає. Чому він не хоче самостійно виписатися із житлоплощі або йому перешкоджають у користуванні житлом. На якій підставі вона має право користування спірною нерухомістю. Чим підтверджується його непроживання на адресу об’єкта нерухомості.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
4000 грн
7000 грн
12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Тобто основним завданням позивача, який подав позовну заяву, щоб зняти з реєстрації фізичну особу, яка не проживає в житлі, є доказ добровільного виїзду відповідача цього з житлового приміщення. Щоб не затягувати процес і правильно підійти до відкриття справи, слід звернутися до компетентного юриста з житлових справ. Компанія «МІБ» пропонує послуги своїх юристів із багаторічним досвідом роботи у житлових спорах за адекватними цінами.

Нам під силу ведення справ будь-якої складності. Ми працюємо з клієнтами не лише у місті Одеса, а по всій Україні. Вартість послуг наших юристів краща за ціну адвокатів інших юридичних фірм. З вартістю базових послуг нашої компанії можна ознайомитись у нашому прейскуранті .

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі