1. 🖊 Виселення із приватизованої або муніципальної квартири
  2. 🖊 Виписка та виселення з квартири за борги
  3. 🖊 Як ми працюємо

Одним із найпоширеніших видів житлових спорів в Україні є позови щодо вселення до житлового приміщення та виселення з квартири по суду. Причому в такій справі грають роль безліч факторів, про які сторони можуть навіть не здогадуватися. Щоб спочатку грамотно та максимально вигідно подати позов та провести судовий процес , слід звернутися до юристів, які спеціалізуються у житлових спорах.

Компанія «МІБ» пропонує послуги висококваліфікованих адвокатів із багаторічним досвідом роботи у галузі майнового права. Ціна надання послуг варіюється в рамках судочинства та залежить від складності справи.

Виселення із приватизованої або муніципальної квартири

На суперечки щодо заселення в житлове приміщення та виселення з нього впливає вигляд спірної нерухомості. Має значення, де прописано позивач чи відповідач: у муніципальній квартирі, приватній чи службовій. У муніципальній квартирі право користування набуває наймач за договором оренди після вселення. Результатом спору, припустимо, між колишнім подружжям ставати вимушене виселення з муніципальної квартири одного з подружжя.

А згідно з договором найму, обидва квартиронаймачі (в даному випадку вважаємо чоловіка та дружину) мають рівні права користування житловим приміщенням, навіть після припинення шлюбних відносин. Тоді одна сторона подає позовну заяву на визначення порядку користування житлом, а друга вимагає виписки позивача та примусове виселення колишнього чоловіка з муніципальної квартири.
Вселення та виселення з квартири
У приватизованому житлі трохи простіше – питання про вселення у житлове приміщення, оформлення реєстрації (прописки) власник вирішує на власний розсуд, адже власником житлового приміщення є саме він. Відповідно до законодавства України припинення сімейних відносин не тягне за собою втрату прав користування житлом колишнього чоловіка, тобто витяг (зняття з реєстрації) не слід гарантовано, навіть якщо нерухомість перебувала в одноосібній власності до укладення шлюбу. Але під час судового процесу враховуються фактори «реальності», коли члени сім’ї не мають змоги виселитися із житла.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Виписка та виселення з квартири за борги

Ще однією проблемою у питанні вселення та виселення з квартири без надання іншого житлового приміщення за рішенням суду не лише у місті Одеса, а й по всій Україні є виселення за несплату боргів. В усьому виною, в основному, нинішня вартість комунальних послуг, точніше її підвищення та низький рівень життя населення. І якщо з муніципальної квартири виселити або зробити витяг наймача виконавча служба по суду на даний момент практично не в змозі, внаслідок відсутності конкретних правових норм та порядку здійснення цієї процедури, то з приватизованим житлом все набагато складніше.

За несплату комунальних послуг протягом тривалого часу або інших платежів на житлове приміщення з боргом накладається арешт, можлива навіть виписка з квартири, і суду житло можуть відібрати. Враховуючи, що порядок проведення виселення з квартири за борги дуже довгий і нудний, є сенс найняти юриста з житлових спорів, щоб виграти справу по суду та забути про цю тяжку ситуацію.

Висококваліфіковані юристи юридичної фірми «МІБ» в Одесі вирішать питання щодо вселення/виселення для своїх клієнтів максимально вигідно. Ціна послуг залежить від складності справи, а первісну вартість робіт можна переглянути в нашому прейскуранті. Ставши клієнтом нашої компанії, ви заощадите час, нерви та гроші. Ціна кожного вирішеного житлового питання є суто індивідуальною, так само як і підхід досвідчених юристів до конкретної справи.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі