Найчастіше підприємці з метою оптимізації структури господарювання та управління активами використовують у господарській діяльності більше однієї юридичної особи – підприємства. Як правило, у формі приватного підприємства (ПП) або товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ). Тому закриття підприємства – досить актуальна послуга у наші дні.

Повне абонентське юридичне обслуговування та супровід діяльності підприємств та інших суб’єктів господарювання є однією з наших пріоритетних послуг.

Серед наших клієнтів як фізичні особи-підприємці, які займаються роздрібною торгівлею або наданням послуг, так і малі та середні підприємства, компанії, задіяні у сфері сільського господарства, оптової торгівлі нафтопродуктами, автозапчастинами, продуктами харчування, ЗЕД, логістикою та будівництвом. Ми відрізняємося індивідуальним підходом , тим паче у питання як абонентське юридичне обслуговування підприємства необхідно вивчити структуру підприємства, особливості його діяльності, ключові напрями та інші аспекти.

Залежно від потреб клієнта в юридичних послугах, ми формуємо індивідуальну пропозицію щодо юридичного обслуговування компанії та ціну на наші послуги. Ми гарантуємо, що юридичні послуги, що надаються, будуть якісними, а ціна конкурентною – не вищою ніж зарплата хорошого юриста на аналогічному підприємстві. Обслуговування юридичною фірмою вигідно відрізняється роботи штатного юриста.

У першому випадку на власника та керівника бізнесу працює ціла команда високопрофесійних юристів, кожен з яких добре розуміється на господарській діяльності і є юристом, що спеціалізується, у конкретній правовій галузі: у договірній, трудовій, податковій, митній та інших сферах права.

Штатний юрист, у свою чергу, не встигне навіть відвідати два засідання, призначені на один час. До того ж наявність штатного юриста – це додаткові витрати на фонд оплати праці, організаційні витрати (робоче місце, правові інформаційні системи тощо), податки, внески, лікарняні та інші «виробничі недоліки».

Наявність у нашому складі адвоката у кримінальних справах робить нас універсальним радником з правових питань та дозволяє оперативно вирішувати найгостріші ситуації у житті бізнесу та його власників. Ви можете бути впевненими, що не залишитеся віч-на-віч із проблемами ні при податковій перевірці, ні при обшуку або виїмці.

У відносинах із клієнтами ми дотримуємося правил адвокатської етики та конфіденційності.

При цьому, нашою фірмою за вашим підприємством буде закріплений наш відповідальний співробітник, який і здійснюватиме взаємодію та комунікації з вами як із замовником, власником або керівником бізнесу.

Якщо ви шукаєте надійного юридичного партнера для здійснення комплексного правового супроводу діяльності вашої юридичної особи або вашої підприємницької діяльності – телефонуйте і ми запишемо вас на первинну консультацію в нашому офісі в м. Одеса, в рамках якої прояснимо всі нюанси та сформуємо конкретну професійну та цінову пропозицію.

Серед наших клієнтів малі та середні підприємства м. Одеса та Одеської області. Вартість послуг вас приємно здивує, а їх якість, наша оперативність та відповідальність так само залишать найкращі враження.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі