Висококваліфіковані юристи компанії «МІБ» в Одесі не рідко стикаються з житловими суперечками щодо усунення перешкод у користуванні житлом. Судова практика показує, що Одеса не є винятком і в Україні такі випадки трапляються досить часто.

Наші юристи з багаторічним досвідом у цивільному та житловому праві зможуть знайти рішення, надати якісну консультацію та взятися за справу на будь-якій стадії процесу, починаючи з подання позову до суду та закінчуючи фактичним усуненням перешкод у користуванні майном. Ціна на надання послуг наших юристів найкраща у місті, а ведення справ проводиться на всій території України. Вартість послуг представлена у прейскуранті.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 + % грн
від 12000 + % грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

У якому разі виникає ситуація, коли слід подати позовну заяву до суду щодо усунення перешкод у користуванні житлом?
Усунення перешкод у користуванні житлом

До умов пред’явлення позову належать випадки:

  1. Власник чи титульний власник не може здійснити фактичного користування нерухомістю. Приблизною ситуацією є, коли одного з мешканців квартири (співвласника) не пускають у приміщення для перебування у ньому.
  2. Колишній власник хоче повернути свою власність, яка зберегла свої властивості як житлове, має свою вартість, але з якихось причин майном фактично володіє інша фізична особа. До таких варіантів можна віднести шахрайські схеми, коли не власник квартири здійснює продаж нерухомості, та власнику, який квартирою певний термін не користувався, доводиться подавати позов до суду для доведення свого права володіння та відновлення права користування майном.
  3. Віндикація майна. Це коли власник нерухомості один, а фактично квартирою незаконно користується інша фізична особа. Така позовна заява називається віндикаційною, тобто такою, що вимагає визнання права власності та передачі об’єкта законному власнику.

Захист житлових прав в адміністративному порядку (через органи внутрішніх справ, прокуратури) здійснюється в окремих випадках передбачених законом, є неефективним і практично не застосовується. Працівники правоохоронних органів, зазвичай, немає права втручатися у житлові правовідносини, що виникають між громадянами. Житлові справи та суперечки це прерогатива суду.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

Юристи та адвокати нашої фірми мають позитивну практику вирішення житлових спорів як в Одесі, так і в інших населених пунктах.
Житлові суперечки завжди неоднозначні, і трактувати їх можна по-своєму. Бувають судові процеси, які затягуються на довгі місяці, тому що сторони не можуть знайти доказів своїх прав або їх спростування.

І щоб суд не припустився помилки у прийнятті рішення, слід довірити свою справу юристу, який в силу своїх зобов’язань перед клієнтом, багаторічного досвіду та знань зможе максимально швидко та грамотно вирішити спірну ситуацію за адекватну ціну. Компанія «МІБ» в Одесі: всі ваші проблеми можна вирішити.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі