Як правило, наявність податкового спору , предметом якого є велика сума, тягне за собою відкриття підрозділами податкової міліції кримінального провадження з несплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Найчастіше перспектива такого кримінального провадження безпосередньо залежить від ефективності оскарження в судовому порядку податкового рішення про стягнення коштів . Тому послуга з комплексного ведення справ щодо несплати податків, яку надає юридична фірма «МІБ», є актуальною. Особливо ця послуга є актуальною для власників та керівників середнього бізнесу.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Багаторічний досвід ведення справ щодо несплати податків

За успішного судового оскарження рішення податкового органу правоохоронні органи будуть змушені визнати безперспективність висунутих звинувачень та закрити кримінальне провадження через відсутність складу злочину. Тим самим державні органи втрачають важелі впливу на бізнес.

Слід врахувати, що супровід юриста у податкових справах буде потрібний на всіх етапах судового оскарження, аж до Вищого адміністративного суду України та Верховного суду України, оскільки юристи податкових інспекцій зобов’язані оскаржити всі судові рішення, винесені на користь платника податків, особливо коли справа стосується справ щодо несплати податків.

При цьому вартість послуг юриста, як правило, визначається на первинній консультації до початку роботи у справі. Паралельно з судовим оскарженням рішення податкового органу, відкрите кримінальне провадження має бути під чуйним контролем адвоката, який практикує ведення справ щодо несплати податків.
Комплексне ведення справ щодо несплати податків
Враховуючи, що при відкритому кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків, у фіскальних та правоохоронних органів розширюються можливості втручатися у господарську діяльність за допомогою обшуків, допитів, виїмок документів та інших слідчих дій, адвокат має контролювати такі дії та у найкоротший термін оскаржити слідчому судді всі порушення з боку слідчого та інших працівників правоохоронних органів.

Ми маємо великий досвід у комплексному веденні справ щодо несплати податків та інших податкових справах.
Ми знаємо, як думають і будують свою роботу працівники фіскальних та правоохоронних органів та супроводжуємо вашу справу від першого дзвінка до позитивного результату.

Ми працюємо комплексно, тобто надаємо весь спектр юридичних послуг: ми можемо паралельно оскаржити рішення податкової в суді та супроводжувати кримінальне провадження.

Неповний перелік наших послуг:

  • консультування з податкових питань;
  • розробка тактики та стратегії;
  • адміністративне та судове оскарження рішення податкового органу;
  • супровід кримінального провадження з несплати податків.

Адвокати юридичної фірми «МІБ» Одеса допоможуть вам комплексно захистити себе під час суперечок з державними органами. Записатися на зустріч до адвоката у податкових справах ви можете за нашими телефонами або електронною поштою, які вказані в «Контактах», юристи нашої фірми в Одесі візьмуть вас в офісі, дадуть відповіді на всі запитання, що цікавлять, і перед початком роботи скажуть про вартість послуг.
Наші юристи можуть досягти позитивного результату практично в будь-якій ситуації, адже нерозв’язних проблем для нас не буває.
Зв’язатися з нами ви можете за телефонами або електронною поштою, які вказані в « Контактах », юристи нашої фірми в Одесі дадуть відповіді на запитання щодо умов співпраці та вартості послуг.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі