У життєвому циклі практично кожного підприємства, особливо таких поширених форм як ПП та ТОВ, зустрічаються ситуації, коли змінюється склад засновників, керівник підприємства, місцезнаходження підприємства, розмір статутного капіталу тощо.

У всіх цих випадках необхідно повідомляти державу в установленому законом порядку про зміни, що відбулися в житті підприємства, і вносити відповідні зміни до установчих (статутних) документів та відомостей, які зберігаються в державному електронному реєстрі.

Враховуючи, що зміни можуть відбуватися в некомерційній організації (зміна керівника, складу правління, ревізійної комісії тощо), внесення змін до установчих документів є актуальною послугою також і для цієї категорії організацій.

Внесення змін до статуту юридичної особи не є складною дією як, наприклад, зміна найменування, проте також вимагає серйозних навичок та юридичної грамотності, тому ми рекомендуємо звертатися до професійних юристів, які зроблять ці дії та оформлять усі формальності в найкоротші терміни та за невелику вартість, тим самим заощадять вам гроші та багато часу.
Документи
Якщо внесення змін до установчих документів вам потрібно здійснити у м. Одеса, то наші юристи-господарники до ваших послуг.

Залежно від складності змін, що вносяться, існує два варіанти подальших дій:

  • текст змін готується як додатка до статуту, що є невід’ємною складовою основного документа (статуту);
  • текст статуту замінюється повністю, тобто викладається в новій редакції, яка набуває належної юридичної сили, а стара редакція, при цьому, втрачає свою силу.

На первинній консультації ми визначимо фронт робіт, варіант оформлення документів, зорієнтуємо за термінами та оголосимо вартість послуг. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти займалися бізнесом, а не трудомісткими формальностями, які можна делегувати грамотному фахівцю. При цьому ціна на наші послуги невелика і по кишені навіть для невеликого підприємства.

Зазвичай внесення змін до статуту здійснюється протягом 3 робочих днів з моменту подання документів. З ціною на дану послугу ви можете ознайомитись у відповідному розділі на нашому сайті, а отримати консультацію у нашому офісі у м. Одеса. терміни.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі