Усунення спадщини – це процес позбавлення спадщини згідно із законом людини, який мав право на її отримання. І якби ситуації завжди були однакові, то не було б суперечок на тему позбавлення спадщини. Наявність різних думок, фактів, їхньої різної вартості для справи дають адвокатам ґрунт для суперечок. Незгода із заповітом чи рішенням суду наводить людину до юриста, який зобов’язаний допомогти у найкоротші терміни.

Кваліфікований захист ваших інтересів

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 + % грн
від 12000 + % грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Адвокати компанії «МІБ» Одеса забезпечать вам кваліфікований захист та візьмуться за ведення справи щодо позбавлення спадщини на будь-якій стадії процесу, дотримуючись термінів. Ціни наших послуг вигідно від вартості аналогічних послуг інших юридичних фірм Одеси.

Спадкоємців, які усунуті від отримання спадкового майна, називають ще негідними. Відповідно до статті 1224 ЦК України спадкоємці можуть бути позбавлені права спадкування за законом:

  1. Якщо претендуюча особа навмисне позбавила життя спадкодавця або когось із можливих спадкоємців за заповітом чи без, або ж робила замах на його життя;
  2. Особи, які перешкоджали спадкодавцю скласти заповіт, внести до нього зміни або скасувати його, затягуючи строки, і цим сприяли отриманню права на спадщину іншим особам або за заповітом;
  3. Від спадкування після дитини усунуто батьків, які були позбавлені батьківських прав і на момент відкриття спадщини не були відновлені в них;
  4. Права на спадкування позбавлені подружжя, якщо на момент відкриття спадщини шлюб був розірваним або за рішенням суду було визнано недійсним.
  5. Через суд, особа, яка є спадкоємцем згідно із законом, може бути визнана недостойною, якщо буде доведено, що спадкодавцю не було надано потрібного догляду у зв’язку з його недієздатністю через тяжку хворобу, похилого віку тощо.

Позбавлення права на спадщину
Позбавлення спадщини за перерахованими вище факторами стосується спадкоємців, у тому числі і тих, які мають обов’язкову частку в майні померлого. У той же час спадкодавець має повне право за життя розпорядитися своїм майном і самостійно визначити гідних і негідних спадщин. Таким чином, якщо за заповітом хтось не вартий бути приймачем, то він ніколи його не отримає навіть через суд.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

Факторів, які мають значення у справах позбавлення спадщини, багато, більш повну інформацію про свій випадок можна дізнатися у юриста. Адвокати компанії «МІБ» – найкращі юристи Одеси за цією категорією справ, швидка юридична допомога за адекватною ціною знаходиться буквально у кроковій доступності. Вартість послуг наших юристів визначається у кожній справі індивідуально, а з приблизними цінами можете ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі