Податкове право – одна із найскладніших галузей права в Україні, а оподаткування подібне до туману, в якому можна легко заблукати, що може призвести до податкової суперечки з державою в особі відповідною податковою інспекцією.

Якщо спірна сума велика, можливе і звинувачення правоохоронними органами у скоєнні податкового злочину. Нерідко й випадки зловживання з боку фіскальних органів – податкових інспекцій. На жаль, податкові органи звикли працювати, порушуючи встановлений законом порядок, у тому числі ігноруючи презумпцію невинності. Ми впевнені, що більше половини актів і, відповідно, податкових повідомлень-рішень, ухвалених на підставі цих актів, є неправомірними. Грамотний юрист, який займається податковими суперечками, після аналізу наданих документів зможе знайти порушення закону практично у кожному рішенні податкової інспекції.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Адвокати та юристи юридичної фірми «МІБ» Одеса протягом багатьох років супроводжують податкові суперечки наших клієнтів як в Одесі, так і по всій Україні.

Серед наших клієнтів як великі сільськогосподарські та торгові підприємства, так і невеликі суб’єкти підприємницької діяльності, фізичні особи-підприємці.

Досудове врегулювання податкових справ

У нашому активі десятки успішно завершених податкових справ з ПДВ, податку на прибуток, екологічний податок, податковий кредит тощо.
Як правило, у податкових справах недоцільне досудове врегулювання, тому до ваших послуг юрист у податкових справах з великою судовою практикою з даних спорів, який забезпечить вирішення вашої проблеми.

Якщо ж ви вирішили оскаржити податкове повідомлення-рішення у порядку досудового врегулювання (адміністративному порядку), то наш податковий юрист може допомогти у цьому питанні: як скласти відповідну скаргу, так і супроводити весь процес оскарження та, у разі потреби, супроводити судові процедури.

Завдяки нам, ви можете домогтися зменшення або скасування штрафів, інших санкцій, нарахування пені, недоїмки, збережіть ресурси або повернете переплачені платежі до бюджету за податковими зобов’язаннями у максимально можливі терміни.
Податкові суперечки
Ось тільки короткий список причин, які можуть призвести до думки про досудове врегулювання податкової суперечки або поводження з позовом до суду:

  • не вжиття заходів щодо відшкодування ПДВ у встановлені строки;
  • необґрунтоване притягнення до адміністративної, карної, податкової відповідальності;
  • блокування рахунку підприємства без вагомої належної причини;
  • необґрунтована вимога про оплату штрафів та пені;
  • необґрунтовані звинувачення у фіктивності;
  • незаконне вилучення документів;
  • необґрунтоване звинувачення у скоєнні податкового злочину.

З огляду на те, що податкові справи, як правило, стосуються великих сум, ціна помилки велика. Тому ми рекомендуємо у разі виникнення проблем із контролюючими органами негайно звертатися до адвоката з податкових спорів, а не намагатися розібратися самостійно.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

Рішення суду це найкращий захист

У складі компанії «МІБ» є юристи, які мають унікальну практику в Одесі щодо податкових спорів. Вартість послуг наших юристів визначається у кожній справі індивідуально та залежить від складності справи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі