Практика наших юристів в Одесі говорить про те, що суперечки з нерухомості виникають через низку факторів, у тому числі й через помилки у проведенні угоди. Юридичний супровід угод, предметом яких є нерухомість, є досить непростим процесом, який можна поділити на ряд етапів.

Широкий спектр послуг адвокатів з нерухомості

Юридична фірма “МІБ” Одеса надає великий спектр юридичних послуг, пов’язаних з нерухомістю. Наші юристи з нерухомості забезпечать вам комплекс послуг, пов’язаних з перевіркою об’єкта нерухомості, що купується, і супроводом угоди, позбавивши вас від ризиків і «підводних каменів» пов’язаних з придбанням нерухомості.
Докладніше з цими послугами можна ознайомитись на відповідних сторінках нашого сайту.
6
Крім цього, наші адвокати з нерухомості надають послуги з ведення справ у судах, серед категорій справ, якими ми займаємося:

  • вселення та виселення;
  • визнання особи, яка втратила право користування квартирою або іншим житлом, витяг через суд, зняття з реєстрації;
  • визначення порядку користування квартирою, будинком;
  • визнання права власності на нерухомість;
  • примусовий викуп нерухомості; примусовий продаж нерухомості;
  • поділ нерухомого майна;
  • визнання правочинів недійсними, визнання договору купівлі-продажу недійсним, визнання договору дарування недійсним, визнання договору довічного утримання недійсним;
  • спадкові суперечки, пов’язані з нерухомістю.

У будь-якому випадку наша співпраця як щодо перевірки та супроводу угоди з нерухомістю, так і щодо ведення справи в суді, врегулювання спорів у досудовому порядку починається з консультації, яка може бути надана по телефону або на очному прийомі у адвоката в нашому офісі. Ваше питання також може бути поставлене онлайн.

Варто зазначити, що консультацію по телефону чи онлайн на нашому сайті не можна назвати повноцінною. Консультація по телефону чи онлайн є попередньою.

Професійна допомога у суперечках з нерухомістю

Чи є у вас є суперечки з нерухомості або ви збираєтеся придбати об’єкт нерухомості, при цьому хочете позбавитися всіляких ризиків та набути спокою, звертайтеся до юридичної фірми «МІБ» Одеса та наших юристів та адвокатів до ваших послуг.

Вибравши нас як свого юридичного радника з операцій та суперечок з нерухомістю, ви набуваєте душевного спокою та впевненості у завтрашньому дні для вас і вашої родини, набуваєте захисту ваших заощаджень.
Щоб ознайомитися з цінами на наші послуги, пройдіть на відповідний розділ нашого сайту.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі