Останні десять років в Україні загалом і в Одесі зокрема стає популярною благодійність. Людей, які збирають благодійну допомогу, можна зустріти повсюдно, а благодійні бокси – практично у кожному супермаркеті.

Хтось реєструє благодійні фонди для створення легальної форми здійснення справді благородної діяльності, акумуляції коштів для допомоги страждаючим та незаможним, хтось реєструє благодійні фонди під інші проекти, у тому числі пов’язані з мінімізацією оподаткування або для тіньового ведення бізнесу.

У будь-якому разі, в Україні послуга «реєстрація благодійного фонду» набирає все більшої популярності, і це незважаючи на регламентування з боку закону діяльності та звітності благодійних фондів.

Професійна допомога у реєстрації благодійного фонду

3 лютого 2013 року набрав чинності новий Закон України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», а старий «Про благодійність та благодійні організації» втратив юридичну силу. Але не можна сказати, що правила реєстрації благодійних організацій були суттєво спрощені. статуту благодійної організації, до складу засновників тощо. Законодавство передбачає кілька форм благодійних організацій.
Реєстрація благодійних організацій
У складнощі та заплутаності законодавства вам допоможуть розібратися наші юристи, які на очній консультації в офісі в м. Одеса допоможуть визначитися з формою ведення благодійної діяльності, яка підійде саме вам. Більше не актуальні такі види благодійних організацій як місцева, всеукраїнська та зарубіжна. Усі організації тепер мають уніфікований статус та загальні правила під час реєстрації.

Тільки комплексний підхід

Ми займаємося реєстрацією благодійної організації комплексно – від консультації засновників та підготовки документів до офіційної реєстрації у відповідних державних реєстрах з отриманням документів про це.

Набуття статусу неприбутковості в органах фіскальної служби – головний фактор, на який необхідно звернути увагу при реєстрації благодійної організації.

Наші юристи чудово обізнані про всі тонкощі державної реєстрації благодійного фонду, так і про тонкощі супутніх процедур. Вартість наших послуг є достатньо доступною. З цінами ви можете ознайомитись у відповідному розділі нашого сайту або за телефоном.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі