Позбавлення прав водія або позбавлення права на керування транспортним засобом це одна з санкцій, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення, і яку може застосувати суддя при розгляді справи в суді.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Поширені причини, через які в Україні можуть здійснити позбавлення прав водія:

  • нездійснення водієм зупинки на вимогу співробітника поліції;
  • дорожньо-транспортна пригода чи ДТП;
  • керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, а також під впливом лікарських препаратів, які знижують увагу та швидкість реакції;
  • створення аварійної обстановки, наприклад, внаслідок перевищення швидкості, проїзду червоний забороняючий сигнал світлофора;
  • повторне порушення правил експлуатації транспортного засобу

Після скоєння одного із зазначених вище правопорушень, співробітники поліції можуть забрати у вас посвідчення водія та скласти адміністративний матеріал для направлення справи до суду для подальшого розгляду, натомість вам видадуть документ, що засвідчує ваше право на тимчасове керування транспортним засобом.

Алкоголь – найпоширеніша причина позбавлення прав водія. Управління транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння практично гарантуємо позбавлення прав водія в суді першої інстанції.
Позбавлення прав водія
Перевищення швидкості, яке спровокувало аварійну ситуацію, нарівні з дорожньо-транспортною пригодою, також є популярними підставами для позбавлення прав водія. Але не варто вважати, що у разі вчинення вами невеликої ДТП суд не застосує до вас таку сувору санкцію як позбавлення прав водія. У нашій практиці трапляються випадки, коли порушники легковажно ставляться до цього питання і позбавляються прав на керування транспортним засобом надовго, здавалося б, з несерйозної причини.

У такому разі потрібно в стислий термін звернутися за допомогою до адвоката для допомоги у поверненні прав водія в апеляційному порядку.
Терміни особливо важливі, оскільки у десятиденний термін адвокату слід досліджувати матеріали справи, сформувати позицію, забезпечити доказову базу, отримати ухвалу судді та скласти обґрунтовану скаргу.

Якщо ж ви вже програли справу про позбавлення прав водія в суді першої інстанції – не впадайте у відчай. Ми маємо великий досвід щодо оскарження ухвал про позбавлення прав у суді апеляційної інстанції.

Цей крок є особливо відповідальним, оскільки за такою категорією справ апеляційний суд це остання інстанція та останній шанс отримати позитивне рішення, повернути своє посвідчення водія.

Багаторічний досвід юридичної допомоги у позбавленні прав

Юридична допомога у поверненні прав водія – це категорія справ, на якій спеціалізуються наші адвокати та мають великий позитивний досвід.
Все ж таки краще не катувати долю і довірити ведення справи про позбавлення прав водія професіоналу, звернутися за юридичною допомогою.
Зверніть увагу, що ми не беремося за свідомо програшні справи, а займаємося поверненням прав водія, якщо розуміємо, що в змозі здійснити цю процедуру.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

Щоб дізнатися про вартість та замовити цю послугу, просто зателефонуйте за нашими номерами, розміщеними в розділі «Контакти».
По телефону ви зможете дізнатись вартість послуги, отримати рекомендації та записатися на зустріч до адвоката у цих справах.

1 2 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі