Фахівці юридичної фірми «МІБ» Одеса багато років надають послуги з супроводу податкових спорів , однак, як показує наша практика, участь юриста у податкових справах може запобігти нарахуванню необґрунтованих штрафів та інших санкцій працівниками податкових інспекцій.

Найчастіше податкові інспектори трактують податкове законодавство далеко не на користь платника податків та зборів, а у свій бік, що тягне за собою нарахування різних штрафів та застосування санкцій до платника податків.

Таким чином, якщо на вашому підприємстві заплановано податкову перевірку, вам знадобиться правова допомога під час її проведення. Ціна неприваблення юриста може мати серйозні наслідки та значно ускладнити роботу юриста на наступних етапах.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

У ході проведення податкової перевірки наші фахівці надають клієнтам цілий комплекс послуг, куди входять:

  • консультування керівника та бухгалтера підприємства;
  • інструктаж працівників підприємства про правильні дії під час проведення податкових перевірок;
  • збір та аналіз документів;
  • перевірка законності та обґрунтованості вимог щодо надання документів щодо господарської діяльності підприємства;
  • взаємодія з податковими інспекторами під час проведення податкової перевірки;
  • оскарження дій перевіряючих;
  • розбір та роз’яснення всіх спірних моментів;
  • захист інтересів клієнта на всіх етапах перевірки;
  • складання заперечень акт перевірки.

Також нашими адвокатами можуть бути надані послуги з досудового оскарження результатів податкової перевірки та судове оскарження протиправних дій податкових органів, а також результатів податкової перевірки.

Супровід податкових перевірок – надійний захист

Практика вирішення податкових спорів у суді та в адміністративному порядку дозволяє нашим адвокатам стверджувати, що супровід адвокатів податкової перевірки дозволяє актувати порушення посадових осіб податкового органу та використовувати дані факти на користь клієнта вже при оскарженні.

Супровід податкових перевірок

Супровід податкової перевірки можна розглядати як спосіб мінімізації штрафних санкцій, захист від необґрунтованих претензій і беззаконня з боку податкових органів, так і спосіб фіксації порушень, допущених посадовими особами податкової інспекції при проведенні податкової перевірки, формування доказової бази.

Щоб попередити нарахування необґрунтованих штрафів та інших санкцій, мінімізувати проблеми та «сюрпризи» з боку податкової інспекції під час судового розгляду, потрібно довірити супровід податкової перевірки юристу чи адвокату з податкових спорів. У юридичній фірмі «МІБ» Одеса працюють адвокати, на практиці яких десятки успішно супроводжених податкових перевірок та виграних судових справ. Докладніше про вартість послуг можна уточнити на очній консультації юриста.

Наші юристи можуть досягти позитивного результату практично в будь-якій ситуації, адже нерозв’язних проблем для нас не буває.
Зв’язатися з нами ви можете за телефонами або електронною поштою, які вказані в « Контактах », юристи нашої фірми в Одесі дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, за умовами співробітництва та вартості послуг.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі