1. 🖊 Складання позовної заяви про стягнення збитків
  2. 🖊 Юридична допомога у складанні позову від професіоналів
  3. 🖊 Як ми працюємо

Одеса славиться своєрідним стилем водіння городян та гостей міста. Зрозуміло, що ДТП є нерідким явищем у нашому місті.

Згідно з офіційною статистикою, в Україні за 2015 рік сталося понад 134 тис. ДТП. При цьому Одеська область – найаварійніша адміністративно-територіальна одиниця України, поступаючись у цьому антирейтингу лише м. Києву, маючи у своєму активі понад 12 060 аварій. І це лише за 2015 рік та лише ДТП зареєстровані органами патрульної поліції. Тобто за 1 день 2015 року на Одещині сталося 33 «офіційних» ДТП, більшість із яких внаслідок порушення швидкісного режиму. Але йтиметься про юридичну сторону цього питання.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Суперечки, що виникають між учасниками дорожньо-транспортної пригоди (потерпілий та винуватець), власниками транспортних засобів, а також суперечки власників транспортних засобів, винуватців ДТП зі страховими компаніями та Моторно-транспортним бюро України можна об’єднати у категорію « суперечки з ДТП ».

Складання позовної заяви про стягнення збитків

Абсолютна більшість таких справ дозволяється у судовому порядку із залученням адвокатів. А якщо суперечка малозначна, то без безпосередньої участі адвокатів.
Упорядкування позовної заяви при ДТП
У другому випадку, якщо сума шкоди невелика і справа має невисокий рівень складності, то брати участь у процесі клієнт може самостійно, без безпосередньої участі адвоката у справі, оскільки залучення адвоката буде недоцільним через малозначність справи.

Але звернутися до професійного юриста доведеться у будь-якому разі, як мінімум для залишення позову до суду (позовна заява), адже позовна заява у цій справі – найважливіший документ для компенсації збитків. Позовна заява це основний документ, який подається до суду під час ДТП. Саме позов до суду містить мотиви та доводи, позовні вимоги про стягнення матеріальної та моральної шкоди (збитків), збитків.

Юридична допомога у складанні позову від професіоналів

На прийомі в адвоката з ДТП, юрист ознайомить вас з актуальною практикою з ДТП, щодо стягнення матеріальної та моральної шкоди, визначить підсудність, коло суб’єктів та розмір судового збору, який необхідно буде сплатити на реквізити суду і, звичайно ж, складе позов до суду стягнення збитків внаслідок ДТП.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

Важливим завданням для юриста є визначитись із доказовою базою. Можливо, для «посилення» позовної заяви потрібно зібрати, підготувати чи зажадати додаткові документи. Для того, щоб правильно та грамотно з юридичного погляду оформити позовну заяву та доповнення до неї, зверніться до адвоката з ДТП Юридичної фірми «МІБ» Одеса.

Звернувшись до професіоналів ви заощаджуєте час і гроші, отримуєте гарантію того, що вашу позовну заяву не залишать без руху або без розгляду в суді.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі