ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

    law@mib.od.ua

    м. Одеса, пр. Лермонтовський, 3-А

Вміємо

досягати необхідних результатів

Про нас

Юридична фірма "МІБ" була створена у м. Одеса та з 2010 року займається правовим захистом громадян та підприємств. Спочатку ми склалися як судова юридична фірма, але згодом ми розвинули й інші напрями, наприклад супровід підприємств, угод з нерухомістю. Ми маємо бездоганну репутацію і цінуємо її. У нашому активі багато справ як наших співвітчизників, так і осіб, які мешкають за кордоном. Ми не боїмося справ із іноземним елементом і займаємося як простими юридичними питаннями, так і найскладнішими справами. Ми надаємо широкий спектр послуг: від складання позову або договору до захисту інтересів у Верховному суді. Наші ціни, при цьому, є досить демократичними. Ми гарантуємо найкраще співвідношення ціна/якість в Одесі. Основний приплив клієнтів до нашої фірми надходить за рахунок рекомендацій наших "старих" клієнтів, що говорить про якість наших послуг.

Дізнатися більше

Наша команда

Ми зібрали команду професійних юристів та адвокатів, які мають глибокі знання законодавства та актуальну практику його застосування, які володіють іноземними мовами. Кожен з нас є спеціалістом у конкретній галузі знань, тому разом ми можемо багато чого. Докладніше...

Нам довіряють

Докладніше...

Юридична допомога від компанії "МІБ"

Хочете довірити свою справу юристу, справжньому професіоналу своєї справи, і щоб ціна була прийнятною? Ми щиро впевнені, що зможемо задовольнити ваші потреби і після очної консультації у Вас не залишиться сумнівів у нашому професіоналізмі та компетентності. Юридична фірма "МІБ" в Одесі пропонує юридичні послуги досвідчених юристів та адвокатів, які надають правову допомогу в Україні вже багато років. Ми надаємо широкий спектр послуг у різних галузях права, але водночас спеціалізуємося на веденні складних судових процесів. Почавши працювати з нами та ознайомившись з нашими підходами до роботи, ви позбавите себе пошуку інших юридичних фірм в Одесі:

Висококваліфіковані юристи компанії "МІБ":

Мета юристів та адвокатів "МІБ" - надати всебічну допомогу у вирішенні ваших правових питань за адекватну вартість. Наше завдання – успішно довести будь-яку розпочату справу до кінця. Ви довіряєте нам - і ми виправдаємо надану довіру. Компанія "МІБ" має багаторічну успішну практику вирішення юридичних питань різного ступеня складності та у різних сферах права, супроводу бізнесу.

Популярні питання:

💰 Яка вартість консультації юриста?

300 грн. (включається у ціну послуг).

📞 Чи можна отримати телефонну консультацію?

По телефону ви можете поставити конкретне запитання та отримати на нього відповідь або замовити докладну консультацію по телефону на зручний час.

👩 Чи є у вашій команді адвокати-жінки?

Так, звичайно.

❗ Які строки позбавлення батьківських прав?

Зазвичай розмір аліментів становить 2-4 тисячі грн, однак у нашій практиці були випадки стягнення аліментів до 30 тисяч грн на одну дитину

☝ Який термін розгляду справи в суді?

від 1 місяця

Переваги співпраці з "МІБ":

Де отримати кваліфіковані юридичні послуги, правовий захист за адекватною ціною? Юридична фірма "МІБ" Одеса пропонує вам найкраще співвідношення ціни та якості, а також гарантію індивідуального підходу до проблеми кожного окремого клієнта. Замовивши послуги юристів "МІБ", будьте певні - ви вже на півдорозі до результату!

Наш шлях

слово керівника Чумаченко С.А.
За роки нашої практики ми здобули довіру багатьох клієнтів як в Україні, так і за її межами. Ми по-справжньому захоплені забезпеченням найкращих юридичних результатів для наших клієнтів. Щиро сподіваємося, що наша співпраця так само буде плідною.

Відгуки

"fmix.od.ua"
Спасибо своевременную и оперативную помощь!
ООО "Санаторий "Затока"
Выражаем признательность сотрудникам юридической фирмы "МИБ"
Торговый дом "Червона Калина"
Цим листом вісловлюємо щиру подяку Юридичній фірмі "МІБ" (керівник - Чумаченко С.О.) за плідну співпрацю з 2013 року.
ООО "АТТЕНД"
Рекомендуем юридическую фирму "МИБ" всем, кто заинтересован в получении качественных услуг юр.характера.
Форма отзыва
Strong Testimonials form submission spinner.
Как Вас зовут? (имя, или полное ФИО)
Что Вы о нас думаете?
×