Про нас
Юридична фірма «МІБ» була створена у м. Одесі та з 2010 року займається правовим захистом громадян та підприємств. Спочатку ми склалися як судова юридична фірма, але згодом ми розвинули й інші напрямки, наприклад, юридичне обслуговування підприємств. Великих успіхів ми досягли у питанні юридичного супроводу угод із нерухомістю.

Ми цінуємо нашу бездоганну репутацію. Серед наших клієнтів, крім громадян України, є і іноземці: громадяни Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, Німеччини, США, Великобританії, Кіпру, Іспанії, Італії. У нашому активі сотні виграних справ: ми займаємося як нескладними справами, і супроводжуємо найскладніші «гучні» судові процеси. Наші ціни при цьому досить демократичні.

Прозора цінова політика вигідно відрізняє нас від інших юристів та адвокатів Одеси. Вартість надання юридичної допомоги в кожній конкретній справі залежить від складності справи та її можливої тривалості. всіх інстанцій та юрисдикцій. Ми не прагнемо здаватися кращими, а просто добре робимо свою роботу.

Не має значення, з якого питання ви до нас звернулися – зареєструвати суб’єкт підприємницької діяльності чи допомогти із «запущеною» справою. Ми завжди надаємо допомогу на найвищому рівні. Основний приплив клієнтів до нашої фірми надходить за рахунок рекомендацій наших «старих» клієнтів, що говорить про високу якість наших послуг.

Довірившись нам, ви можете бути впевнені, що ваша справа у надійних руках.