ПН - ПТ: 9:00 - 18:00

  law@mib.od.ua

  м. Одеса, пр. Лермонтовський, 3-А

14.09.2016

Закриття ТОВ(ТОВ,ПП)

Найчастіше підприємці з метою оптимізації структури господарювання та управління активами використовують у господарській діяльності більше однієї юридичної особи – підприємства. Як правило, у формі приватного підприємства (ПП) або товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ, ТОВ). Тому закриття підприємства – досить актуальна послуга у наші дні.

Припинення або закриття ТОВ (ТОВ) шляхом ліквідації відбувається у таких випадках:

 • за рішенням власників;
 • за рішенням суду;
 • щодо рішення компетентного органу державної влади.

Процедура закриття ТОВ досить сильно врегульована нормативно-правовими актами, що постійно змінюються, заблукати в яких дуже легко, отже, ми настійно радимо все ж таки звернутися до професійного юриста для правильного оформлення ліквідації юридичної особи. Це дозволить вам раз і назавжди перестати запитувати себе «як закрити ТОВ?».

Терміни та вартість наданих послуг залежить від «занедбаності» і складності конкретно вашого випадку. На очній консультації у м. Одеса ми вивчимо вашу ситуацію, ознайомимося з документами та назвемо кінцеву ціну оформлення закриття ТОВ та орієнтовні терміни. Враховуючи, що найпоширенішим шляхом закриття ТОВ є ліквідація щодо рішення власників, то першим кроком із припинення діяльності буде прийняття власниками товариства з обмеженою відповідальністю рішення про ліквідацію.
Як правило, рішення приймається на загальних зборах більшістю голосів при присутніх не менш як 60% голосів. При ухваленні рішення та ліквідації ТОВ, засновники повинні визначити склад ліквідаційної комісії, яка з цього моменту виконуватиме роль керівного органу замість директора (дирекції).

Потенційним Клієнтам Достатньо Знати Кілька Простих Правил:

 • Кожен має право на адвоката.
 • До адвоката бажано звернутися одразу після попередньої відмови.
 • У 30% випадків адвокатський запит дає змогу виправити ситуацію з невиплатою відшкодування без суду.
 • Витрати послуги адвоката, у деяких випадках, можна компенсувати з допомогою страхової компанії.

Професійний підхід у закритті ТОВ

Потім необхідно розмістити публікацію у ЗМІ про ухвалене рішення про ліквідацію суб’єкта господарювання. Публікація здійснюється у спеціалізованому друкованому ЗМІ. З моменту опублікування кредитори підприємства мають двомісячний строк на пред’явлення претензій щодо підприємства. Закриття ТОВ є досить складною процедурою, що має безліч нюансів, і ці нюанси зустрічаються абсолютно на всіх етапах цієї непростої процедури.

Поруч із процесом проведення розрахунків із кредиторами необхідно ініціювати процедуру зняття з обліку у державних контролюючих органах. Цей етап обов’язково супроводжується перевірками діяльності підприємства, предметом яких є правильність подання обов’язкової звітності та нарахування та сплати податків і зборів до бюджету.

Після закінчення вищевказаних процедур та отримання відповідних підтверджень, голова ліквідаційної комісії юридичної особи надає реєстратору документи, що підтверджують проходження обов’язкових процедур.

Тільки якщо всі формальності оформлені належним чином, реєстратор вносить до єдиного державного реєстру відомості про припинення діяльності ТОВ. Ми займаємося ліквідаційними процедурами у м. Одеса та 2008 року та закрити навіть проблемне ТОВ для нас не є проблемою. За помірну ціну та у найкоротший термін ми здійснимо ліквідацію ТОВ.

Схема співробітництва

Зустріч
Розрахунок вартості
Договір
Ведення справи

Чому ми?

Найкращі адвокати
Ви отримаєте допомогу адвоката, який спеціалізується на цій категорії справи.
Виграні справи
Понад 300 позитивних рішень щодо цієї категорії справ.
Якість обслуговування
Надаємо висококваліфіковану допомогу у всіх справах, незалежно від гонорару.

Хто займається цим напрямком

Святослав Чумаченко
Адвокат
Зворотній зв'язок
Заповніть форму і ми зв'яжемося
з вами найближчим часом.
  Нажимая кнопку «Отправить», я даю свое согласие на обработку моих персональных данных

  Успешные дела

  1️⃣ Яка вартість консультації юриста?
  400 грн. (Включається в ціну послуг).
  2️⃣ Чи можна отримати консультацію по телефону?
  По телефону ви можете поставити конкретне запитання та отримати на нього відповідь або замовити детальну консультацію по телефону на зручний час.
  3️⃣ Які терміни розгляду справи у суді?
  від 1 місяця.
  0 0 голосів
  Рейтинг статті
  guest

  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Форма отзыва
  Strong Testimonials form submission spinner.
  Как Вас зовут? (имя, или полное ФИО)
  Что Вы о нас думаете?
  ×
  0
  Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x