Судова практика показує, що суперечки спадщину неухильно зростає. Більшість людей, які стикаються з подібними ситуаціями в житті, витрачають на їхнє вирішення велику кількість сил та коштів, розраховуючи на компенсацію вартості після отримання спадщини.
Але іноді ціна витрат вище за отримані в результаті вигоди. Для того, щоб у момент судового розгляду у спадковій справі не виникали труднощі та ускладнення – необхідно звернутися до досвідченого юриста з ведення аналогічних суперечок.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 + % грн
від 12000 + % грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Спадкування за законом

При вступі до права спадкування слід пам’ятати про терміни прийняття спадщини. За законодавством України, заявити свої права на спадщину можна протягом шести місяців. Якщо ці терміни було пропущено, то відновити своє право на спадщину можна шляхом переговорів з іншими спадкоємцями, або в судовому порядку. Для цього спадкоємцю потрібно пред’явити поважну причину порушення термінів (хвороба, тривале відрядження, незнання про смерть родича тощо).
Також у суді можна довести факт фактичного набуття спадщини, якщо спадкоємець прийняв у володіння майно померлого і почав їм розпоряджатися.
Спадкові суперечки
Спадкоємці за законами стикаються з великою кількістю проблем при оформленні спадкових прав, які роблять неминучим звернення до суду. Наприклад, правовстановлюючий документ на нерухомість можу бути не зареєстрований у БТІ або є відмінності в документах, що засвідчують особу.
Для грамотного ведення таких справ у суді знадобиться грамотний адвокат. Юридична фірма «МІБ» в Одесі з радістю надасть до ваших послуг досвідчених адвокатів, які зі знанням справи вирішуватимуть усі ваші спадкові суперечки. Ціна послуг коливається від складності поточної ситуації, але первісну вартість ведення справи можна дізнатись у прайс-листі компанії.

Спадщина за заповітом

Заповіт має бути підписано особисто заповідачем. Якщо з якоїсь причини заповідач не може цього зробити, то замість нього документ підписує інша людина, вказуючи особисті дані.

Якщо заповіт складається при свідках, то ними не можуть бути:

  1. нотаріус або інша особа, яка засвідчує заповіт;
  2. особа, на користь якої було складено заповіт чи відмову (чоловік, діти, батьки);
  3. неписьменні громадяни;
  4. людина, яка має дієздатністю повною мірою;
  5. громадяни, які не в повному обсязі знають мову, якою складено заповіт;
  6. людина, що фізично не розуміє суть того, що відбувається.

Найпоширенішими спадковими справами є:

  1. встановлення фактів, що мають юридичне значення (факти спорідненості тощо);
  2. усунення від наслідування;
  3. визнання заповіту недійсним;
  4. визнання права власності у порядку спадкування з інших причин.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

У вирішенні таких розглядів у судовому порядку потрібні досвідчені адвокати. Юридична фірма «МІБ» Одеса, надає своїм клієнтам лише кваліфікованих юристів, які знають ціну помилок у складних спадкових суперечках, тому нададуть допомогу у веденні справи на найвищому рівні та у найкоротші терміни. З вартістю послуг адвокатів щодо ведення суперечок нашої компанії можна ознайомитися, приїхавши на консультацію до юриста або уточнити ціну по телефону.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі