Підприємства та підприємці в Одесі та інших містах України щодня стикаються з неправомірними вимогами, діями та бездіяльністю посадових осіб фіскальних органів України. На наш погляд, насамперед грішать цим саме працівники податкових органів.

Адже в цій сфері штрафи одні з найбільших і залежать від обсягів господарської діяльності: чим активніше веде свою діяльність підприємство, тим більші потенційні штрафи, донарахування та тим більша ціна помилки, які, безумовно, бувають у всіх.

У боротьбі з неправомірними рішеннями податкової вам знадобиться юрист, який має досвід ведення оскарження податкових повідомлень-рішень у суді, оскільки, як показує наша практика, саме оскарження рішень податкових органів у судовому порядку є найефективнішим способом захисту своїх прав та законних інтересів.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Допоможемо у оскарженні рішень податкової інспекції

Звичайно ж, має сенс здійснювати адміністративне оскарження рішень та дій податкової інспекції, але з огляду на те, що система податкової служби «заточена» на поповнення бюджету будь-якими правдами та неправдами, часто цей інструмент не є ефективним.

Судове заперечення рішень податкових органів, за правильного підходу, чіткої та повної аргументації з боку адвоката суб’єкта господарювання, є тим інструментом, який може дати добрий результат.

Ключовим чинником, визначальним перспективність і результат справи, є чіткої і грамотної правової позиції, опрацьованої адвокатом з податкових спорах . І хоча закон покладає обов’язок щодо доведення провини платника податків перед судом на податкову інспекцію, на практиці ж презумпція невинності не працює і обов’язок доведення відсутності порушень податкового законодавства лягає на плечі податкового юриста, який і доводить свою позицію до судді.

Оскарження рішень чи дій податкових органів

Адміністративне оскарження рішення податкового органу та судове оскарження існують у законодавстві паралельно.

Крім того, оскаржене в суді рішення податкового органу оскарженню до вищого органу податкової служби не підлягає. Велике значення тут мають строки. Іноді підприємство зацікавлене у тому, щоб затягнути терміни вирішення питання і в цьому випадку краще реалізувати право на оскарження рішень у досудовому порядку. Тим більше, вартість послуг за цими послугами є невеликою.

Це є абсолютно законний спосіб впливати на терміни розгляду справи.

Враховуючи, що Державна фіскальна служба, підрозділами якої вважаються податкові інспекції, є суб’єктом владних повноважень, що реалізуються у правовідносинах з платниками податків, то суперечка про правомірність рішень податкових інспекцій є публічно-правовою. На такі суперечки поширюється юрисдикція адміністративних судів, тому суперечка, предметом якої є заперечення дій чи рішення податкової інспекції, підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства у відповідному адміністративному суді.

Оскарження дій податкових органів від професіоналів

Юристи юридичної фірми «МІБ» знають, як правильно оскаржити рішення податкової, щоб це принесло бажаний результат, а саме скасування або часткове скасування податкового повідомлення-рішення про стягнення коштів.

Наші юристи можуть досягти позитивного результату практично в будь-якій ситуації, адже нерозв’язних проблем для нас не буває.
Зв’язатися з нами ви можете за телефонами або електронною поштою, які вказані в « Контактах », юристи нашої фірми в Одесі дадуть відповіді на питання, що вас цікавлять, за умовами співробітництва та вартості послуг.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі