Маючи в запасі роки практики судових спорів зі страховими компаніями, ми можемо сміливо стверджувати, що наявність страхового поліса не гарантує вам спокій у разі настання страхового випадку. Страхові випадки – це події, передбачені договорами страхування або законодавчими актами, з настанням яких виникають обов’язки страхової компанії на здійснення страхової виплати страхувальнику, застрахованій особі, вигодонабувачу або іншим третім особам, які мають право на компенсацію.

Страховий ринок Одеси та України, на якому переважають неплатоспроможні компанії та компанії із сумнівною репутацією, перебуває у сумному стані. Найчастіше страхових компенсацій що неспроможні дочекатися як учасники ДТП, і інші особи, мають право отримання компенсації.

Професійна допомога страхового юриста

У таких випадках потрібна професійна допомога юриста у страхових справах. Саме юристи та адвокати, які мають досвід позитивного вирішення страхових спорів, зможуть забезпечити стягнення у досудовому чи судовому порядку страхових виплат.
В Одесі більшість страхових справ стосуються невиплат страховими компаніями відшкодування ДТП.

Найчастіше страхові компанії протиправно відмовляють у виконанні виплат із надуманих причин, і тоді нашим юристам доводиться доводити обґрунтованість вимог клієнта у суді.
Юрист у страхових справах
Поширені позови страхових компаній щодо стягнення страхового відшкодування у порядку регресу. Досить часто ці позови так само необґрунтовані, таким чином страхові компанії підміняють суть страхування і намагаються перекласти відповідальність за виплату з себе на плечі слабкішого суб’єкта, наприклад, винуватця ДТП, який застрахував свою відповідальність перед третіми особами за допомогою страхового поліса.

У всіх цих випадках, якщо ви хочете досягти реальної виплати компенсації, без страхового адвоката в Одесі просто не обійтися.

Юристи компанії «МІБ» допоможуть у вирішенні страхових спорів

Наші юристи зі страхових справ мають великий досвід захисту інтересів клієнтів у суді як у справах пов’язаних із ДТП, так і за іншою категорією страхових спорів. Ми домоглися стягнення зі страхових компаній сотень тисяч гривень та успішно протистояли необґрунтованим регресним вимогам, до того ж ми маємо можливість віднести судові витрати на страхову компанію.
Юридична фірма «МІБ» Одеса – ваш надійний юридичний радник у страхових спорах будь-якої категорії та складності.
Для запису на консультацію юриста зі страхової справи до офісу Одеса вам необхідно зателефонувати до наших контактних телефонів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі