Право власності одна з основ демократичної та правової держави. Основний закон – Конституція України гарантує захист права власності на найвищому рівні, проте на практиці не так хмарно. Багато власників змушені відставити свої права у судовому та несудовому порядку.

Мінімум
Середній
Максимум
ПАКЕТИ
від 4000 грн
від 7000 грн
від 12000 грн
Попередня консультація
Вивчення документів
Аналіз практики застосування
Розробка стратегії
Підготовка позову/заперечень
Подання позову/заперечень до суду
Підготовка запитів
Розрахунок судового збору
Оплата судового збору
Контроль справи у суді
Процесуальні док-ти
Складні процесуальні документи
1
Адвокатські запити
1
Судові засідання
1
Збір доказів
Ознайомлення з матеріалами справи
1
Доповнення позову
Консультування у справі
Апеляційне провадження

Визнання права власності та набуття права власності на майно є досить поширеним питанням, з яким стикаються наші клієнти в Одесі та інших містах.

Професійна допомога у визнанні права власності

Найчастіше, якщо право власності не було формально оформлене вчасно, його можна оформити у судовому чи позасудовому порядку. Особливо часто з цим стикаються спадкоємці, коли померла людина за життя не зареєструвала своє право власності в БТІ. У цьому випадку вихід один – звертатись до юриста для оформлення права власності у судовому порядку.
Клієнтів турбують питання визнання права власності в силу набутньої давності, у порядку приватизації, у порядку спадкування за померлим тощо.

Як правило, в Одесі об’єктом у таких справах є нерухоме майно – земельна ділянка, будинок, квартира, гараж, самовільна споруда; рідше – автомобіль.

Якщо вам необхідно в судовому порядку вирішити питання про визнання права власності на об’єкт нерухомості, варто згадати виняткову підсудність за такою категорією справ – за місцезнаходженням об’єкта нерухомості. Це означає, що тільки суд, на території якого розташований об’єкт нерухомості, може ухвалити рішення у цій справі.

Відповідно до ч.1 ст.328 Цивільного кодексу України право власності набувається на підставі угод (договорів). Проте є й інші варіанти набуття права власності.

Найбільш популярними предметами звернення до суду є:

  • узаконення самовільного будівництва (прибудови, будинки, кіоски, інші будівлі);
  • визнання права власності на майно у порядку наслідування;
  • визнання права власності на об’єкти з набувальної давності;
  • визнання права власності на майно, набуте у шлюбі одним із подружжя;
  • визнання права власності на об’єкти з інших причин.

Іноді для оформлення права власності, особливо у порядку спадкування, необхідне встановлення факту, що має юридичне значення, у судовому порядку.

Як ми працюємо

Консультація

Вибір пакету

Передплата

Ведення
судового процесу

Отримання
рішення

Доплата

Якщо ви зіткнулися з проблемою визнання права власності через суд в Одесі або в іншому місті – звертайтесь за нашими телефонами. Юристи та адвокати юридичної фірми «МІБ» дадуть професійну раду, допоможуть з підготовкою позовної заяви, заперечень на позов, інших документів та веденням справи в суді.

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі